Bonusy v blackjacku

Online blackjack v sebe spája nielen šťastie, ale aj zručnosti a taktiku, preto je táto hra veľmi obľúbená. Kasína využívajú širokú škálu kasínových bonusov, aby prilákali hráčov. Existuje mnoho rôznych bonusov - od bonusov bez vkladu až po veľmi pôsobivé uvítacie ponuky. Okrem toho môžu byť niektoré bonusy poskytnuté nielen novým hráčom, ale aj hráčom s vysokým počtom valcov.

Existujú bonusy, ktoré je veľmi jednoduché získať, pre niektoré musíte splniť určité podmienky. V každom prípade budú bonusové peniaze skvelým doplnkom vášho bankrollu!

Najlepšie bonusy pre online blackjack

Pri hodnotení najlepších blackjackových bonusov porovnávame ich výšku, stávkové požiadavky a ďalšie detaily, ktoré si na prvý pohľad nemusíte všimnúť. Tu nájdete najlepšie ponuky od renomovaných online kasín.

Ako získať bonus v online kasíne za hranie blackjacku

 • 1

  Vyberte si kasíno a zaregistrujte sa

  Vyberte si kasíno z tabuľky vyššie a zaregistrujte sa na stránke, celý proces nezaberie viac ako 1-2 minúty.

 • 2

  Analyzujte všetky dostupné bonusy

  Prejdite do ponuky Propagačné akcie a prečítajte si podmienky bonusov. Venujte zvýšenú pozornosť požiadavkám na stávkovanie a uistite sa, že bonus môžete použiť na hru, ktorú chcete hrať.

 • 3

  Uskutočnite vklad a získajte bonus

  V tejto chvíli stačí vybrať spôsob platby, ktorý vám vyhovuje, vykonať vklad a vybrať možnosť "Použiť bonus".

 • 4

  Začnite hrať blackjack o skutočné peniaze

  Po získaní bonusu si môžete vychutnať hranie svojich obľúbených hier. Nezabudnite, že požiadavky na stávkovanie môžu závisieť od typu hry. Po vykonaní potrebného počtu stávok môžete požiadať o prevod výhier na svoju bankovú kartu alebo elektronickú peňaženku.

Špecifiká blackjackových bonusov

Výhody bonusov na blackjack

Bonusy v online blackjacku pomáhajú zlepšiť množstvo aj kvalitu vašich stávok. Napríklad uvítací bonus závisí od výšky vášho vkladu. Ak je bonus uvedený ako 100% bonus na prvý vklad do výšky 200 USD, znamená to, že ak vložíte 200 USD a chcete získať bonus, budete mať na hranie blackjacku 400 USD.

Nevýhody bonusov na blackjack

Ak chcete získať bonus, majte na pamäti, že každé online kasíno má svoje vlastné požiadavky na stávkovanie, minimálnu sumu bonusu potrebnú na získanie bonusu. Môžete si ich kedykoľvek skontrolovať v časti Podmienky, ktorá je zvyčajne umiestnená v spodnej časti webovej stránky kasína.

Výška vašej stávky na vyplatenie bonusu je priamo úmerná výške vášho vkladu alebo bonusu. Napríklad ste vložili vklad, ktorý sa rovná 50 USD. Online kasíno vám poskytne 100% bonus. Limit je x15+ vklad. To znamená, že na to, aby ste si ho mohli vybrať, musíte vykonať vklad 15*50+50=800$.

Najlepšie bonusy pre online blackjack

Pri hodnotení najlepších blackjackových bonusov porovnávame ich výšku, stávkové požiadavky a ďalšie detaily, ktoré si na prvý pohľad nemusíte všimnúť. Tu nájdete najlepšie ponuky od renomovaných online kasín.

Typy kasínových bonusov a propagačných akcií

 • Vstupné bonusy (bonusy bez vkladu)

  Tento typ bonusu môžete získať okamžite po registrácii v online kasíne podľa vlastného výberu. Jeho výška je zvyčajne malá, v priemere 10 USD. Tento bonus má však veľkú výhodu - na jeho získanie nemusíte splniť žiadne požiadavky.

 • Uvítacie bonusy

  Ide o jeden z najobľúbenejších bonusov v online kasíne. Aby ste ho získali, musíte vložiť určitú sumu peňazí (podrobnosti nájdete v podmienkach vybraného kasína). Predpokladajme, že vložíte 50 USD a je uvedené, že môžete získať bonus od 50 % do 300 % alebo vyšší z výšky vášho vkladu. Bohužiaľ, neexistuje spôsob, ako si bonusovú sumu vybrať a okamžite vyplatiť. Keby to bolo možné, online kasína by už dávno skrachovali. Bonus si budete môcť vybrať len vtedy, ak ste vložili minimálny vklad uvedený v podmienkach a uskutočnili požadovaný počet stávok. Keď vyhráte, všetky vaše výhry sa pripíšu na váš osobný účet a mohli by ste si ich vybrať pomocou poskytovateľa platieb podľa vlastného výberu spomedzi tých, ktoré podporuje online kasíno.

 • Denné / týždenné / mesačné bonusy a propagačné akcie

  Tento typ bonusu sa zvyčajne pripisuje verným hráčom.

 • Bonusy špecifické pre jednotlivé hry

  Tento typ bonusov používajú kasína na to, aby vás povzbudili k hraniu predstavených stolových hier alebo online automatov.

 • Bonusy špecifické pre konkrétne zariadenie

  Hráči so smartfónmi môžu za registráciu získať určité odmeny.

 • High Roller bonusy

  Verní hráči môžu získať ďalšie bonusy za pravidelné vklady veľkých súm peňazí.

Otázky a odpovede

 • Ako si môžem vybrať svoj bonus v online blackjacku?

  Každé kasíno má určité požiadavky týkajúce sa bonusovej politiky, Vo väčšine prípadov predpokladajú určité požiadavky na stávkovanie. Po ich splnení môžete požiadať o vyplatenie výhry pomocou platobnej metódy podľa vlastného výberu. Zvyčajne sa od vás po prvýkrát požadujú niektoré osobné údaje, napríklad váš vek (mal by byť vyšší ako 18 rokov). Obvykle proces overovania netrvá dlho.

 • Môžem použiť bonus bez vkladu na hranie blackjacku?

  Bonus bez vkladu v blackjacku poskytuje príležitosť zahrať si blackjack zadarmo predtým, ako si hru osvojíte a rozhodnete sa hrať o skutočné peniaze. Nie je veľmi rozšírený, ale v niektorých kasínach ho nájdete.

 • Čo ak po využití bonusu bez vkladu získam jackpot?

  Ak na uzatvorenie stávky použijete bonus bez vkladu, bez ohľadu na to, koľko vyhráte, výhra je len vaša. Môžete ich použiť na svoje budúce stávky alebo si ich nechať vyplatiť na svoju kartu/peňaženku pomocou platobnej metódy, ktorá vám vyhovuje.

 • Môžem získať bonus za hranie live blackjacku?

  Existuje niekoľko kasín, ktoré ponúkajú bonusy za Live Blackjack, takže aby ste ich našli, musíte si podrobnejšie pozrieť zoznam akcií.

 • Môžem vyhrať skutočné peniaze bez vykonania vkladu?

  Bonus bez vkladu vám umožňuje využiť dodatočné finančné prostriedky bez toho, aby ste museli minúť vlastné peniaze. Jediné, čo musíte pre získanie takéhoto bonusu urobiť, je registrácia osobného účtu v online kasíne.

popup

Dostávajte impozantný bonus z bezpečného online kasína

€150