Blackjack77 tím a práca filozofia

Online kasína si v súčasnosti získavajú čoraz väčšiu popularitu. Spomedzi všetkých stolových hier v kasíne je najväčší dopyt po blackjacku, pretože ponúka najvýhodnejšie kurzy. Na rozdiel od automatov a rulety si blackjack vyžaduje určité znalosti a zručnosti. Preto je naším cieľom pomôcť vám naučiť sa základné pravidlá blackjacku a účinnejšie stratégie od odborníkov z kasínového priemyslu. Pomôže vám to robiť racionálnejšie rozhodnutia a maximalizovať svoje výhry v online kasínach.

Blackjack77 je webová stránka, ktorú v roku 2019 spustil náš ambiciózny tím a ktorá sa venuje všetkým kľúčovým otázkam týkajúcim sa zvládnutia blackjacku, od pravidiel a základných stratégií až po bezpečné postupy pri hraní. Čitatelia si môžu rozšíriť svoje vedomosti a zlepšiť zručnosti v blackjacku pri hraní profesionálnych demo hier, ktoré boli vybrané a otestované naším tímom.

Redakčný tím

 • ________

  Autor a šéfredaktor

  Abraham Davis je jedným z našich autorov a šéfredaktorom spoločnosti Blackjack77. Pracoval ako vývojár softvéru pre niekoľko spoločností zaoberajúcich sa hazardnými hrami. Abraham je vášnivým hráčom blackjacku a pokru a svoje profesionálne skúsenosti a herné zručnosti využil na to, aby sa Blackjack77 stal najlepším zdrojom informácií pre hráčov online kasín.

  Zostavil tiež funkciu Blackjack House Edge Calculator, funkciu pre pokročilých hráčov, ktorá vám pomôže zistiť vaše šance a šance kasína v konkrétnej hre blackjack, ktorú hráte.

 • ________

  Vedúci oddelenia písania

  Joanna Nelsen riadi tím autorov, ktorí sa starajú o to, aby bol obsah, ktorý poskytujeme, dobre napísaný, správny a pravdivý. Joanna má vzdelanie v oblasti žurnalistiky a obchodu, písaniu webového obsahu sa venuje už viac ako 9 rokov. Okrem toho sa zaujíma o online kasína a s nadšením testuje nové varianty svojich obľúbených kasínových hier. V priebehu rokov sa zdokonalila v pomáhaní ľuďom pochopiť zložité princípy hazardných hier a robiť racionálne dobre argumentované rozhodnutia, pokiaľ ide o hazardné hry. Joanna má rada blackjack pre jeho rovnováhu medzi vypočítaným rizikom a strategickými rozhodnutiami.

 • ________

  Kasínová analytička

  Maria Kowalski je analytička kasín v našom tíme recenzentov kasín. Žila a študovala v Paríži, Amsterdame a Krakove a hovorí piatimi jazykmi. Predtým, ako sa pripojila k tímu, pracovala Maria v oblasti marketingového výskumu a analytiky. Jej živá osobnosť v kombinácii so zmyslom pre detail, dôkladným výskumom a vytrvalosťou z nej robí jedného z najlepších odborníkov v našom tíme. Napriek svojmu nabitému programu sa Maria rada venuje rôznym aktivitám, ako je hranie blackjack pontónu, fotografovanie, psychológia a meditácia.

 • ________

  Kasínová analytička

  Annisa Aksoy je jednou z našich kasínových analytičiek, skúma nové kasína na základe našich usmernení a kritérií kvality, overuje kľúčové parametre a udržiava záznamy o kasínach aktuálne a presné. Predtým, ako sa ujala úlohy kasínovej analytičky, prešla dlhú cestu od agenta služieb zákazníkom, IT helpdesku, mzdových služieb a prevádzky.

  Annisa rada cestuje, najmä do Talianska, kde strávila 3 roky vo Florencii. S priateľmi rada hrá poker a s veľkým nadšením sleduje všetky tenisové turnaje, pretože je to jej obľúbený šport už viac ako 15 rokov!

 • ________

  Manažérka projektov zodpovedného hrania

  Vincent Martin pôsobí v Hamburgu, získal bohaté profesionálne skúsenosti v oblasti obchodných záležitostí, marketingu, pokeru a športového stávkovania. Vedie naše projekty zodpovedného hrania a riadi širokú škálu otázok v oblasti zlepšovania súčasných štandardov, zúčastňuje sa aj na procese analýzy a hodnotenia kasín.

  Vincent rád nadväzuje kontakty, hrá futbal s priateľmi alebo petanque s rodinou, cestuje a číta dobré knihy.

Vyberáme len tie najlepšie kasína

Keď nájdeme online kasína, uistíme sa, že hodnotíme množstvo rôznych faktorov, ktoré poskytujú. Robíme to preto, aby sme vám mohli odporučiť len bezpečné online kasína, ktoré poskytujú najlepší herný zážitok.

 • BANKOVNÍCTVO A BEZPEČNOSŤ

  Chápeme, že je dôležité, aby vaše osobné a finančné údaje boli v bezpečí. Počas nášho hodnotiaceho procesu kontrolujeme, či kasína majú platné šifrovanie SSL, venujeme osobitnú pozornosť kontrole licencie kasína, uisťujeme sa, že ju vydal legitímny regulačný orgán, kontrolujeme, či kasína regulujú nezávislé orgány, ako napríklad eCOGRA, testujeme hry, aby sme sa uistili, že nie sú zmanipulované. Dbáme tiež na to, aby bol proces vkladu jednoduchý, platby boli spracované pomerne rýchlo a výhry ste si mohli vybrať v lehote stanovenej kasínom.

 • BONUSY A PROPAGAČNÉ AKCIE

  Naši kasínoví analytici kontrolujú všetky typy bonusov, ktoré kasína ponúkajú. Vyberáme kasína s najvyššími uvítacími bonusmi a uisťujeme sa, že podmienky bonusov sú spravodlivé. Neustále sledujeme, ako často jednotlivé kasína ponúkajú svojim členom nové bonusy a špeciálne stimuly. Kontrolujeme aj vernostné programy kasín a hodnotíme, či sú ich výhody pre hráčov naozaj spravodlivé a výhodné.

 • MOBILNÉ SKÚSENOSTI

  Testujeme kasínové hry zo zariadení iPhone, Android a tabletov, aby sme sa uistili, že 1) hry sa načítavajú rýchlo, 2) sú dobre optimalizované pre malé obrazovky, 3) špeciálne bonusy ponúkané pre používateľov mobilných zariadení sú skutočne k dispozícii, 4) kasínové aplikácie sa načítavajú rýchlo, majú dobré rozloženie a široký výber hier.

 • ZÁKAZNÍCKA PODPORA

  Počas nášho hodnotiaceho procesu kontrolujeme zásady ochrany osobných údajov kasína, aby sme pochopili ich štandardy ochrany údajov a uistili sa, že osobné a finančné informácie hráčov sú v ich rukách v bezpečí. Snažíme sa uvádzať len kasína, ktoré poskytujú zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Náš tím kontaktuje kasína pomocou telefónu, živého chatu, a

Pošlite nám správu

 • Názov
 • e-mail
 • Predmet

Chcem dostávať bonusové ponuky

popup

Dostávajte impozantný bonus z bezpečného online kasína

€150